PORTALE PARTNERÓW

Połączenie hobby i pracy

To połączenie jest możliwe?

Jak to możliwe aby praca była hobby, kto czerpie przyjemność z pracy? Najwięcej takich zawodów to tak zwane powołaniowe w których dana osoba spełnia się i czerpie przyjemność z wykonywania obowiązków. Jednym z przykładów może być praca nauczyciela, który pracując uczy i pomaga. Następnie policjant, który spełniając się zawodowo kieruje się prostą dewizą „służyć i pomagać’’. Zatem może on pełnić funkcje społeczną jednocześnie pomagając i cierpiąc z tego przyjemność a nawet nazywać swoją pracę formą hobby. Oczywiście nie każdy funkcjonariusz ma takie podejście, gdyby tak było żylibyśmy w utopijnym świecie.

Opcja B

Jednakże powyżej opisany model mówi o wcześniejszym wybraniu zawodu a późniejszym czerpaniu przyjemności podczas jego wykonywania. A co jeśli da się ten model odwrócić?  Najpierw wybrać pasje a później a później dobrać do niej zawód i zarabiać czerpiąc przyjemność. Świetnym tego przykładem jest praca trenera personalnego, który kocha ćwiczyć i dbać o swoją sylwetkę a zarazem pracuje zarażając tą pasją innych. Może on ciągle poszerzać swoją wiedzę poprzez pracę z rożnymi klientami. Co trzeba zrobić aby zostać trenerem? To bardzo proste wystarczy udać się na kurs trenera personalnego, zdobyć uprawnienia i zacząć pracę. Jest to niezwykle perspektywiczny zawód w którym nie trzeba się ograniczać sztywnymi godzinami pracy. Sprawa zarobków też jest zmienna, zatem można poszerzać swoje uprawnienia, zdobywać coraz większą wiedzę, która przełoży się na zarobki. Im trener ma większą wiedzę merytoryczną tym poważniejszych klientów może prowadzić. Może samowolnie manipulować swoją stawką za trening i dopasowywać je do poszczególnych klientów.

Podsumowując jest to idealne połączenie pasji z pracą, która daje możliwość samodoskonalenia, zwiększania swojej wiedzy oraz zarobków. Jest to przykład z którego czerpać mogą pasjonaci i starć się pogodzić swoje hobby z pracą zawodową.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs trenera personalnego

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *