Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=stylkobiety24.pl%2Findex.php%2F2019%2F10%2F29%2Fcelebrytka-naszyjnikowy-hit-ostatnich-sezonow%2F&data=2019-10-29&tytul=Celebrytka – naszyjnikowy hit ostatnich sezonów): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/fashionate/header.php on line 31

Celebrytka – naszyjnikowy hit ostatnich sezonów

Dobierając biżuterię do stroju, często zadajemy sobie pytanie: czy aby na pewno dany naszyjnik nam pasuje? Czy dobrze wygląda w zestawieniu z wybraną stylizacją? Otóż postaramy się podpowiedzieć.

Wszystko zależy od okazji, jednak ostatnim hitem są naszyjniki celebrytki. Pasują każdemu i niemalże do wszystkiego. Są to króciutkie łańcuszki noszone ciasno przy szyi. Czasem zdarzają się nieco dłuższe, ale zasada jest taka sama. Celebrytka nazwę swoją zawdzięcza gwiazdom, influencerom, oraz jak sama nazwa wskazuje celebrytom, którzy na swoich kanałach społecznościowych zachwalają i promują te fikuśne naszyjniki.

Celebrytka jako znak dzisiejszej mody zaskarbiła sobie serca wielu kobiet. Ten wyjątkowy naszyjnik przypadł do gustu nie tylko gwiazdom czy celebrytom. Chętnie noszona jest też przez wszystkie kobiety nawet na co dzień. To, co wyróżnia ten naszyjnik, to jego delikatna forma składająca się z połączenia cienkiego, subtelnego łańcuszka z niewielką zawieszką. Celebrytkę tak naprawdę możemy nosić do wszystkiego. Ze względu na swój delikatny charakter pasuje zarówno do strojów wieczorowych, jak i codziennych. Pięknie prezentuje się w zestawieniu z koszulą.

Naszyjnik celebrytka może mieć różne zawieszki wyrażające nasze emocje, pragnienia, a także symbolizować miłość, przynależność do danej wiary czy tęsknotę. Najczęściej jednak spotykanym motywem występującym na tego typu naszyjnikach jest znak nieskończoności, koniczynka lub serce.

Celebrytka to również idealny pomysł na prezent dla najbliższej osoby z okazji urodzin, imienin czy też świąt. Tak naprawdę taki naszyjnik pasuje do każdej kobiety, w każdym wieku, na co dzień, jaki i na wielkie wyjścia. Podsumowując, każda z nas śmiało może nosić biżuterię w postaci celebrytki.