Sprawdź jak usunąć negatywne opinie z google

Widoczność firmy w Google Maps to efektywne narzędzie by zdobyć nowych klientów, dlatego nie dziwi fakt jak wielu przedsiębiorców korzysta z tego rozwiązania by rozszerzyć zasięg swojej działalności. To jednak tez duże pole do popisu dla hejterów, konkurencji i innych nieprzychylnych nam osób, by obniżyć naszą ocenę w Internecie. Narzędziem, które skutecznie obniża ogólną ocenę firm są negatywne opinie. I o ile są one słuszne, trzeba się z tym pogodzić i spróbować zrobić wszystko aby na przyszłość nie wystąpiły, co jednak gdy negatywne opinie są efektem spamerskiego ataku bądź nieuczciwych działań naszej konkurencji czy byłego pracownika. Sprawdź jak usunąć negatywne opinie z Google.

Jakie opinie możesz zgłosić do usunięcia?

Jeśli w wizytówce Twojej firmy pojawi się negatywna opinia możesz zgłosić ją do usunięcia tylko jeśli spełnia określone kryteria i oczywiście jest fałszywa. Jeśli niezadowolony klient wyrazi swoje uwagi i są one słuszne lepiej nie stosować takich praktyk, bo to może być gwóźdź do trumny waszej firmy.

W takich przypadkach na pewno warto porozmawiać ze specjalistą, który zapewni Ci odpowiednie wsparcie i wiedzę na temat ocen w wizytówkach Google. Poznaj pełną ofertę specjalistów klikając tutaj: negatywne opinie z google.