http://katalog-int24.pl/kluczowa-rola-analizy-konkurencji-dla-sklepu-internetowego/ - analiza konkurencji sklepu internetowego - Pozwala również na zidentyfikowanie, jakie są bariery wejścia dla nowych konkurentów.

Co podarować kobiecie, by czuła się wyjątkowo?

Prezenty na Dzień kobiet

Prawie każdy mężczyzna z niepewnością spogląda w kalendarz, gdy nadchodzi miesiąc marzec. Przy okazji kolejnego zbliżającego się święta zachodzi w głowę, co podarować swojej wybrance, by poczuła się wyjątkowo i uwierzyła, że prezent jest przemyślany i wybrany specjalnie dla niej… A może po prostu martwi się, by nie wylądował w koszu lub nie był powodem do tak zwanych „cichych dni”, gdy nasza ukochana uzna, że jej zupełnie nie rozumiemy i poczuje się niedoceniana. Co więc podarować, by zjednać sobie przychylność naszych pań? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć portal matrymonialny MyDwoje, który przebadał ponad 600 odpowiedzi udzielonych przez same zainteresowane panie poszukujące wymarzonego patnera. Może właśnie w tym roku uda Ci się trafić w samo sedno tematu prezent na dzien kobiet.

 

Wybierz czas tylko we dwoje

 

Czy kobiety są materialistkami? Czy prawdą jest, że zadowoli  je tylko droga, markowa rzecz i nie liczy się nawet tak bardzo co to będzie, lecz ilość zer na paragonie? Oczywiście, że nie! Singielki z MyDwoje wspaniale udowodniły, że dla nich tak naprawdę ważny czas spędzony we dwoje. Najlepiej, by był to czas spędzony inaczej niż zwykle – tak, by podkreślić wyjątkowość tego okresu.  Aż 36% zapytanych pań czeka na prezent dla dwojga, czyli wspólny urlop, weekend lub ekstremalną atrakcję. Warto zatem, by panowie podjęli to wyzwanie i zastanowili się dobrze jak przygotować wypad dla dwojga. I wcale nie chodzi o to, by wydać na to niesamowitą ilość pieniędzy. Oczywiście, weekend w Paryżu czy tydzień w tropikalnej scenerii będzie wspaniałą niespodzianką. Ale pamiętajmy, że również wspólne wyjście do kina, a potem kolacja w uroczej knajpce może otworzyć serce naszej dziewczyny. A jeśli macie więcej czasu i środków, cudownym pomysłem będzie weekend w górach, kurs wspinaczki lub tanga lub romantyczny lot balonem.

 

Prezent bliski ciała

 

Marlin Monroe miała słuszność twierdząc, że najlepszy przyjaciel kobiety to diamenty, a najlepszym strojem do łóżka jest kropla Chanel nr 5. Czy więc pragnienia kobiet w kwestii drobnych upominków budzą jeszcze wątpliwości? 16% pań uważa, że flakonik ulubionych perfum może świadczyć o tym, jak dobrze ich partner zna jej gusta, a luksusowy kosmetyk czy markowe akcesoria pozwolą jej uwierzyć, że w jego oczach zasługuje na prawdziwy luksus. 15% uważa, że biżuterii nie można mieć zbyt dużo i piękne kolczyki czy wisiorek z jej imieniem zdziałają cuda. Część pań ma jednak sprecyzowane pragnienia i czeka na ten najważniejszy z klejnotów zmieniający jej życie – którym ozdobi jej palec mężczyzna deklarujący uczucie do śmierci. Co jeszcze można podarować paniom? Wiele z nich zachwyci się także ulubionym zapachem w limitowanym wydaniu, zestawem kosmetyków do domowego SPA, miękkim puszystym szlafrokiem lub bransoletką z ulubionym kamieniem.

 

Balsam dla ducha zgodny ze wspólnotą myśli i marzeń

 

Wiele pań oczekuje, że mężczyźni będą interesować się dokładnie tym, czym interesują się one same. Chcą czuć, że ich partnerzy chętnie dzielą ich pasje i upodobania. Że dla ich drugich połówek istotna jest nie tylko powierzchowność, ale również to, co wypełnia ich serca. 10% ucieszy się najbardziej ze wspólnego wyjścia na koncert ulubionego zespołu, do filharmonii, kina, teatru lub opery. 6% z radością uściska nas za nowy tytuł książki ulubionego pisarza, tomik wierszy, płytę ulubionego twórcy. 5% najbardziej chciałoby coś drobnego, co wiąże się z ich hobby, a 4% oczekuje, by ich wybranek wykonał prezent własnoręcznie. Co wybrać? Może pierwsze wydanie książki ulubionego autora lub płytę z autografem, a może ręcznie wykonaną świecą zapachową lub szkatułkę na biżuterię albo wieszak na apaszki zrobione w przydomowym warsztacie? Tu pole do popisu mają kreatywnie panowie naprawdę duże.

 

Upominek dla kobiety szyty na miarę

 

Czy ważne jest to, co ofiarujesz swojej kobiecie? Oczywiście, że tak, ale nie tylko w sensie materialnym, a raczej, jakie przesłanie będzie miał taki prezent. Ważniejszy, od tego co to będzie, jest fakt czy wybierasz to tak, by to właśnie tej jednej jedynej było wyjątkowo miło. Czy próbujesz czytać w jej myślach i pragnieniach. I najważniejsze: czy wykazałeś się pracą, by poznać jej marzenia, by go przygotować. Przecież to Ty sam wybrałeś swoją ukochaną spośród innych, więc również to, co w życiu liczy się dla niej najbardziej, nie powinno być dla Ciebie tajemnicą. A skoro znasz jej priorytety, to dopasowanie do nich upominku na Dzień Kobiet jest tylko kwestią pomysłu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *